Luxusní vířivky pro privátní fitness

Mezi vyhledávaná zařízení pro privátní i komerční wellness patří luxusní vířivky, vířivé a hydromasážní vany Sundance Spas, které na českém trhu prodává Aquamarine Spa v Praze. Vířivky Sundance Spas patří mezi špičku v globálním kontextu. K dispozici je řada modelů pro 2 až 6 osob, každá řada má k dispozici řadu volitelných doplňků, jako osvětlení, ozvučení, aromaterapie, dálkové ovládání, sterilizace vody apod.

Řada modelů umožňuje i venkovní montáž, která zahrnuje i víko a tepelnou izolaci. Venkovní vířivky tak mohou být alternativou pro venkovní bazén.

Pozitivní zdravotní účinky

Hydromasáž má řadu pozitivních zdravotních efektů. Teplo lázně zlepšuje oběh a urychluje zotavení při poškození tkáně. Vztlak vody přináší uvolnění pro zatěžované klouby a páteř. Masáž prostřednictvím hydromasážních trysek zmírňuje napětí svalů a uvolňuje stres. Masážní lázeň je možno doplnit v řadě případů i aromaterapií.

Optima – příklad velké vířivky řady 880

Vířivka Optima

Vířivka Optima

Vířivka Sundance Spas Optima™ má řadu jedinečných doplňků: vodopádů AquaTerrace™ a magické osvětlení SunGlow™, které září paletou barev. Kameninové obložení TerraStone™, které je možno zvolit v řadě odstínů, dodává tomuto modelu přirozený vzhled. Tento model je připraven na aromaterapii (SunScents™), která umocňuje účinky masáže. Speciální reflexní zónová terapie je masážní kopule v prostoru pro nohy.

Dodavatel

Širokou paletu vířivek je možno si prohlédnout v prodejně Aquamarine Spa na pražském Chodově v blízkosti nákupního centra – k dispozici je showroom. Firma Aquamarine Spa kromě luxusních vířivek dodává také bazény a sauny, které jsou vhodné jako pro venkovní instalaci, tak i jako sauny do bytu.

Přidej komentář