Nový hit na hubnutí: OBEZIN

Nový doplněk stravy OBEZIN na hubnutí je původní český výrobek, který pomůže snížit váhu a tak posílit i zdraví. Hlavní efekt nového výrobku spočívá v obsahu viskózních polysacharidů, které v žaludku až stonásobně nabobtnají. V žaludku se tak vytvoří stabilní gelová substance. Díky tomu se rychleji zasytíte, a to i přesto, že sníte méně jídla.

Protože budete jíst menší porce, sníží se váš energetický příjem a snáze zhubnete. Přestanou vás trápit chutě na sladké, zbavíte se chuti mlsat mezi jídly, nebudete mít chuť přejídat se ve večerních hodinách.  OBEZIN můžete vyzkoušet i jako součást detoxikace organismu. Zlepšuje zažívání, stabilizuje hladinu krevního cukru.

Zkušenosti s OBEZInem

ObezinPřestože se jedná o relativně nový výrobek, již je vyzkoušela řada uživatelů, a především uživatelek. Z těch nejznámějších jmenujme Ivanu Christovou, Miss ČSSR z roku 1989. Ta v důsledku choroby po pět let marně bojovala s nadváhou. Nakonec se dostala do rukou nutričním odborníkům, kteří ji doporučili komplexní program na hubnutí. Jeho důležitou součástí bylo i užíváni OBEZINu. Christová již postupně zhubla téměř 15 kg a chystá se program dodržovat i nadále a dosáhnout dalšího úbytku hmotnosti 5 kg.

„Obezin beru 10 dní, jím podstatně méně a nemám tak brzo hlad. A i se cvičením mám již 3 kg dole a cítím se mnohem lépe. Jsem ve věku, kdy to už tak samo nejde, takže jako pomoc super,“ prohlásila na serveru Pro zdraví jedna z uživatelek OBEZInu.

Přečtete si další zkušenosti s užíváním OBEZINu.

Přidej komentář